Galatasaray’a Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel forma

İSTANBUL (İGFA) – Galatasaray ailesinin uzun yıllar boyunca birlikte yaşadığı zaferleri, zorlukları ve anıları temsil eden forma, Galatasaray Futbol Takımı’nın 1923 yılında giydiği tarihi forma ile tıpkı çizgilere sahip. Bu, Cumhuriyetin birinci yılından bugüne Galatasaraylıların el ele yürüyüşünü sembolize ediyor.

Galatasaray Futbol Takımı’nın 1923’te giydiği forma, 100. yıl erdemine Galatasaray ailesiyle yenilenerek buluşuyor. Kurucu mecliste yer alan 12 Galatasaray Liseli’yi temsil eden çizgileri ve Mustafa Kemal Atatürk’ün Galatasaray’a özel verdiği imzayı taşıyan yeni 2023/24 3. forması hem zafer dolu bir yüzyılın sembolü, hem de gelecek yüzyıllarda devam edecek zaferlerin kelamı.

Galatasaray, Cumhuriyetin 100. yılını onurlandıran özel formasında yalnızca tarihi bir anı canlı tutmakla kalmıyor, birebir vakitte bu özel yılın ehemmiyetini vurgulamak için özel bir dokunuş ekliyor. Formada, Galatasaray’ın kökleri ve tarihiyle ilişkisini simgeleyen çizgilere yer verilirken, 1923 yılından 2023 yılına Cumhuriyet’in uzun ve kararlı yolcululuğuna hürmet gösteriyor ve Galatasaray’ın odunsuz yürüyüşüne atıfta bulunuyor.

Nike ve Galatasaray, yalnızca spor arenalarında değil, birebir vakitte çevresel sürdürülebilirlik konusunda da liderlik yapmayı hedefliyor. Bu nedenle 100.Yıl forması, geri dönüştürülmüş polyester kullanılarak üretildi. Daha az atık ve daha çevreci bir yaklaşımının yansıtılması, sporun sürdürülebilirlik alanındaki rolünü güçlendiriyor.

Galatasaray’ın 2023/24 dönemi için tanıttığı özel forma, tarihi bir anıyı canlı tutarken, geleceğe de bir kelam veriyor. Galatasaray ailesi, birlik ve adanmışlıkla zafer yolunda yürümeye devam edecek, tıpkı 1923’ten bugüne olduğu üzere.

2023/24 3. forma, gsstore.org, GS Store ve Nike mağazalarında satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir