Binance, para çekme işlemlerinin geçici bir süreliğine durdurdu

Binance konuyla ilgili ilk açıklaması resmi Twitter hesabından yapıldı. Açıklamada, “Tüm para çekme işlemlerini askıya aldık. Bunun nedeni, sistemdeki birikme. Ekibimizin bu durumla ilgili çalıştığından emin olabilirsiniz. Sabrınız için teşekkür eder, yaşanan sorun için özür dileriz.” ifadelerine yer verildi. Şirket daha sonra problemin çözüldüğüne dair açıklama yaptı ancak kullanıcılar problemin hala düzelmediğini duyurdular.

Ardından para çekme işlemlerinin durdurulduğuyla ilgili yeni bir duyuru daha geldi. Binance’te bu denli problem yaratacak kadar bir birikmenin nasıl gerçekleştiği hala çözülemiyor. Ancak yapılan açıklamalara göre ortada siber saldırı gibi bir durum yok. Anlaşılan o ki sistemlerdeki yoğunluk şirketin çalışmalarına kilidi koymuş.

Durumun ne zaman çözüleceğinin de net bir cevabı yok. Şirket şu anda mevcut problemi çözmek için uğraşıyor. Ancak kripto para camiasında yaşanan ufak sekmeler bile birçok probleme sebep olabiliyor. Şirketten konuyla ilgili yeni bir açıklama beklenirken şimdilik bütün sistemler durmuş durumda diyebiliriz. Problemle ilgili bir gelişme yaşandığında şirket bunu Twitter hesabından duyuracaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir