Yeni oyuncu mouse’u Logitech G Pro X Superlight rengiyle dikkat çekiyor

Oyun tecrübesini en üst düzeye taşımak için tasarlanan Pro X Superlight, dünyanın en düzgün e-spor oyuncuları tarafından tercih ediliyor. Sıfır takılma işlevi, ultra hafifliği ve gelişmiş hassasiyet özellikleri sayesinde oyun tutkunlarının beğenisini toplayan eser, siyah ve beyaz renk seçeneklerinden sonra artık de pembe rengiyle satışa sunuldu. Oyun severler tarafından heyecanla beklenen eser, hudutlu sayıda olmak üzere Vatan Bilgisayar mağazalarından ve internet sitesi üzerinden satın alınabiliyor. Yenilikçi ve profesyonel sınıf kablosuz teknolojisi LIGHTSPEED ile yüksek hassasiyet sağlayan eser, oyun severlerin konforunu artırıyor.

TAM ŞARJ İLE 2,5 GÜN KULLANILABİLİYOR

Logitech G PRO X SUPERLIGHT, oyunculara 70 saate kadar pil ömrü sunarken, hassasiyet, sürat, hareket kabiliyeti özellikleriyle kullanıcılara eşsiz bir tecrübe yaşatıyor. Logitech G’nin yüksek performanslı HERO 25K sensörüyle gelen Superlight, güncellenmiş tarama algoritması sayesinde hızlanma, yumuşatma yahut filtreleme olmadan tüm DPI düzeylerinde ultra hassas denetim sağlıyor. Superlight, yalnızca 63 gram yüküyle da dikkat çekiyor.

LOGITECH G SERİSİ OYUNCULARA ÖZEL ÜRETİLİYOR

Logitech G, her düzeyden oyuncuya, yenilikçi tasarım, gelişmiş teknolojiler ve oyun oynamak için derin bir tutkuyla mümkün olan en üst seviye klavye, mouse, kulaklık, mousepad eserlerinin yanı sıra direksiyon ve joystick üzere simülasyon eserleriyle hizmet veriyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir