Son dakika: MasterChef kim elendi, bu akşam kim gitti? 7 Kasım 2021 MasterChef Türkiye’de veda eden kim oldu?

MasterChef Türkiye’de bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Eleme gecesinde potadan ilk kurtulan isim Dilara oldu. Ardından Hasan da potadan ayrıldı. Böylece Emre, Mert ve Pelin arasında eleme heyecanı devam etti. Peki ama dün akşam MasterChef’te kim elendi?

MasterChef’te kim elendi?

Henüz belli olmadı. Burcu, Pelin, Mert ve Emre arasında heyecanlı bir eleme akşamı yaşanıyor. 

61882a6bd265a21490286e81

MasterChef’te bir ilk

MasterChef Türkiye’de 3. tabak bu akşam seçilmedi. Somer Şef, ”Emeği olmayan tabağın yeri kabul edilebilir değil. Hamur çiğse konuşulacak hiçbir şey yok. Bu gecenin finalini 4 kişiyle oynayacağız.” dedi. 

Şef tabağı Danilo’dan 

Mehmet Şef, ”Bugün yaşanmamış bir konuyu yaşadım. Bu akşam şef tabağını en başarısız yapacak yarışmacımız bize veda edecek. 4 kişi yarışacaksınız. Danilo Şef hazırladı şef tabağını.” ifadelerini kullandı.

Danilo Şef, ”Sizin için çok tatlı bir tabak yaptık. Tabağın adı Dalgalar. Çok basit bir şekilde yapılıyor. Levrekle yapılan bir yemek.” cümlelerini kullandı.

Elenen isim Emre oldu

MasterChef Türkiye’ye veda eden isim Emre oldu. MASTERCHEF EMRE KİMDİR?

Danilo Şef, ”Pelin senin tabakta problem vardı ama Emre’deki tabakta daha fazla problem vardı.” dedi.

Pelin, ”Ne söyleyeceğimi bilmiyorum, hiç hak etmiyor elenmeyi. Yolun açık olsun. Söyleyecek başka bir şeyim yok. ” diyerek ağladı.
61884406d265a21490286ec9

Şeflerin yorumları

Somer Şef: Bu kadar yetenekli bir yarışmacının nasıl bu kadar farkla kaybettiğini anlayamadık. Kaybettiğin için değil vazgeçtiğin için üzgünüm.

Mehmet Şef: Bizim tanıdığımız Emre’nin bu tabağı bitirememe ihtimali sıfır. Emekçi olduğun çok belli. Ben seni ilk 5’te görüyordum. Sen bu mesleğe hastasın. Duygusal bir yarışmacısın. Sana nasihatım; duygusallıktan uzak daha profesyonelce çok iddialı yerlere geleceğini düşünüyorum.

Danilo Şef: Çok üzüldüm. Böyle bir tabağı tek elle yapardın. Ben böyle bir Emre hatırlayacağım.

618844c3d265a21490286ecc

Emre’nin veda konuşması

MasterChef Emre veda etmeden önce ”Buraya başvurmadan önce baya bir dağıtmıştım kendimi. Evladımdan ayrıldım. Sonra şefim ayağa kalkacağım dedim. Kendime geleceğim dedim. Spora başladım. Buraya gelmek için altı ay hazırlandım. Kendimi hazırladım. Toparlandım. Eski Emre’den eser kalmadı. Buraya gelmek hayalimdi. Birinci olamasam bile birebir sizden bir şey öğrenmek beni gerçekten mutlu ediyor. Umarım kötü bir davranışım olmamışımdır. Gençler bende iyi ne varsa alsınlar kötü ne varsa bir kenara koysunlar. Pes etme demeyelim tadında diyelim. Tadında bıraktım. Çünkü ne kadar arkadaşlar olsa da burada bazen insan çok yalnız hissediyor. Ailemle konuşmaya ihtiyacım oluyor. Bahane değil, çıkmadı şefim.” açıklamasını yaptı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir