Sezonun ilk derbisinde Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Espor yenişemedi

Be The Champion League’in birinci hafta uğraşında Fenerbahçe ve Galatasaray ortasında FIFA 23 ile derbi heyecanı yaşandı. Oynanan iki maçta da birer galibiyet alan Fenerbahçe ve Galatasaray yenişemedi.

DERBİDE KAZANAN ÇIKMADI

Be The Champion League’in üçüncü döneminin birinci hafta müsabakasında karşı karşıya gelen Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Espor, galibiyet için alana çıktılar. Derbinin birinci maçında 5-2’lik skor ile kazanan Galatasaray Espor, ikinci müsabakada ise 2-1 mağlup oldu. Oynanan 2 maçta birer galibiyet alan Fenerbahçe ve Galatasaray, toplam skorda 1-1 eşitliği sağlayarak yenişemediler.

FENERBAHÇE 2 – 5 GALATASARAY

Derbinin birinci müsabakasında Fenerbahçe’nin 39. Dakikada, Galatasaray’ın ise 5, 21 ve 32. dakikada attığı goller ile birinci yarıyı 3-1 önde kapatan Galatasaray, ikinci yarıya süratli başladı ve 49. dakikada durumu 4-1 yaparken 59. dakikada attığı gol ile 5-1 galip geldi.

FENERBAHÇE 2 – 1 GALATASARAY

İkinci maçta beraberlik için çaba eden Fenerbahçe, 20. ve 45. dakikada attığı goller ile birinci yarıyı 2-0 önde kapattı. Birinci maçta da olduğu üzere ikinci yarıya golle başlayan Galatasaray, 47. dakikada skoru 2-1’e getirerek mağlup oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir