Ethereum’da yıl sonuna kadar 8000 doların görülmesi bekleniyor

Hatırlanacağı üzere Bitcoin kısa bir süre önce rekor kırarak 66 bin dolar seviyesine kadar yükselmişti. Fakat BTC bu seviyelerde çok fazla tutunamadı ve 62 bin dolar seviyelerine kadar düştü. Bitcoin’in ardından en büyük alt coin olarak bilinen Ethereum da rekor kırdı.

ETH Mayıs ayının ardından en yüksek seviyesine erişerek kendi rekorunu tazeledi. Peki ETH’de 2021 içerisindeki hedef ne? Genel kanı 2021 içerisinde ETH’nin daha da yükseleceği ve rekorlar kırmayı sürdüreceği yönünde.

Hali hazırda Ethereum 4500 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bazı analistlere göre Ethereum yıl içerisinde önce 6000 dolar, ardından da 8000 dolar barajını aşarak önemli bir rekora imza atabilir. Elbette bu şimdilik basit bir tahminden ibaret. Yani gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini zaman gösterecek.

Biz her zaman olduğu gibi yine uyarımızı yapalım. Bu ve benzeri içeriklerimiz yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla kendi yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanız çok daha doğru olacaktır. Çünkü kripto para piyasasının geleceğini kestirmek pek de kolay değil. Keza çıkacak denilen para düşebiliyor. Ya da tam tersi bir durumla karşı karşıya kalabiliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir