Bengü’den bebeğiyle ilk pozlar

Bengü'den bebeğiyle ilk pozlar

2018’de iş insanı Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan Bengü, kızı Zeynep’i bir yıl sonra kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu yaşamıştı. Ünlü şarkıcı, ikinci kez anne oldu.

Bengü'den bebeğiyle ilk pozlar

Selim Selimoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren şarkıcı, oğluna Selim adını verdi. Bengü doğum sonrasında hastane odasında bebeğiyle çekilen ilk fotoğraflarını paylaştı.

Bengü'den bebeğiyle ilk pozlar

Ünlü şarkıcı paylaşımında “Oğlum… Ailemize hoş geldin oğlum 01.11.2021” ifadelerini kullandı. 3 kilo 760 gram ağırlığında ve 53 santimetre boyunda doğan Selim ile annenin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bengü'den bebeğiyle ilk pozlar

Bengü, oğlunun ismiyle ilgili, “İsim olarak, soy adımız Selimoğlu olduğu için junior ‘Selim Selimoğlu’ diye düşünüyoruz. Zaten eşim Selim’in de hayaliydi. Zeynep ismini ben koymuştum, bunu da Selim’e bıraktık” demişti.

Bengü'den bebeğiyle ilk pozlar

42 yaşındaki şarkıcı, hamile olduğu şu sözlerle duyurmuştu: Bayramın sürprizi bizden gelsin… Zeynep abla oluyor, bir de oğlumuz oluyor… Dualarınızı eksik etmeyin. Kocaman sevgiler, bizden hepinize…

Bengü'den bebeğiyle ilk pozlar

Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturduktan bir yıl sonra Zeynep’i kucağına alan ünlü şarkıcı, kızının yeni yaşını kutladı. Bengü, eşi ve kızı ile birlikte çekilen bu karesini, “Dördüncümüz bekleniyor…” notuyla yayınladı. İkinci kez anne olmak için gün sayan sanatçının karnının iyice belirginleştiği de görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir