VakıfBank çeyrek finalde

Voleybol Bayanlar CEV Şampiyonlar Ligi Play-Off rövanş maçında VakıfBank, Polonya’nın LKS Commercecon grubu ile karşı karşıya geldi. Vakıfbank Spor Sarayı’nda oynanan müsabakayı Vakıfbank, 3-0 kazandı. Bu sonucun akabinde Vakıfbank çeyrek finale yükselerek, İtalyan grubu Vero Volley Milano’nun rakibi oldu.

ZEHRA GÜNEŞ’TEN MANALI HAREKET

Vakıfbank, CEV Şampiyonlar Ligi play-off tipi rövanş maçında konutunda Polonya takımı LKS Commercecon ile karşılaştı. Vakıfbank’ta Zehra Güneş, LKS Commercecon maçı öncesi yapılan hürmet duruşuna, sarsıntıda hayatını kaybeden R.K. Hatay Voleybol Kulübü oyuncusu Ceren Topal’ın isminin yazılı olduğu formasıyla çıktı.
Karşılaşmanın akabinde yaşanan felaketin kederini yaşadıklarını belirten Zehra Güneş, “Ülkemizde yaşadığımız felaketin kederini hala yaşıyoruz. Bizim için şu anda alana çıkmak kolay değil fakat kazanarak bizi takip edenleri keyifli etmek istedik. Bugün Hatay’da ömrünü yitiren Ceren’in formasıyla alana çıkmak istedim. Ceren’in “Hayalim Zehra Güneş olmak” açıklamasını bu biçimde öğrenmek hem hayatımda aldığım en üzücü hem de en gurur duyduğum yorumlardan biri oldu. Keşke tanışabilseydik. Umarım bir yerlerden beni görüyordur ve birazcık da olsa keyifli olmuştur” biçiminde konuştu.

YARALARI BİRLİKTE SARACAĞIZ, GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM

Kahramanmaraş merkezli ve 11 ili etkileyen sarsıntıların akabinde hayatını kaybedenler ismine Vakıfbank, LKS Commercecon müsabakasının öncesinde ‘Yaraları Birlikte Saracağız, Geçmiş Olsun Türkiyem’ yazılı pankart ile çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir