Oğuzhan Koç’un damat pozuna Demet Özdemir’den yorum!

Sarıyer’de bir otelde dünyaevine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’u keyifli günlerinde başta aileleri olmak üzere arkadaşları da yalnız bırakmamıştı. iftin nikah şahitliğini Acun Ilıcalı ve Faruk Turgut üstlenirken; ikili, birinci danslarını Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ müziği ile yapmıştı. Törende üç farklı gelinlik giyen Özdemir’in birinci seçimi toplumsal medyada gündem olmuştu. Ünlü oyuncunun gelinliği halı kaydırmaza benzetilmişti. Özdemir’in yanı sıra Oğuzhan Koç’un da ayakkabıları gündem olmuştu. Ünlü ismin kalın tabanlı ayakkabılarına yorum yağmıştı.

“VE SONSUZA DEK MEMNUN YAŞAMIŞLAR!”

Tüm bunların ardından  Özdemir’le hayatını birleştiren Koç’tan düğün sonrası birinci paylaşım gelmişti. Oğuzhan Koç, eşi ile birlikte çekilen fotoğrafını, “Ve sonsuza dek keyifli yaşamışlar!” notuyla toplumsal medya hesabından paylaşmıştı. Ünlü müzikçi, “Rüya gecemizde yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürler!” bildirisini da yayınlamıştı. Koç’un gönderisi takipçilerinden hayli ilgi görmüştü.

“HER ŞEY ELEŞTİRİLİR MAALESEF”

Yılın düğünden yeni kareler paylaşan Demet Özdemir, fotoğrafa yazdığı notla tercih ettiği gelinlik ve eşi Oğuzhan Koç’un ayakkabıları hakkında yapılan tenkitlere göndermede bulunmuştu. Hoş oyuncu, şu tabirleri kullanmıştı:

Her şey eleştirilir, her şey kötülenir maalesef. Lakin gerçek, anlar! Ne tenkit, ne kötüleme o anları gölgeleyebilir! An biriktirin, an. Güzel bakın resme, ne çok an, ne çok sevgi var!

“YARIN LİNÇ VAR”

Sonrasında ise Oğuzhan Koç ile dans ettiği bir pozuna yer veren Demet Özdemir, “Yarın linç var derken ben” bildirisini yazmıştı. Günlerdir düğün haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü ismin paylaşımları, kısa müddette toplumsal medyada büyük ilgi görmüştü.

“KOCAM BEY”

Düğünden günler sonra Oğuzhan Koç’tan yeni paylaşım geldi. Damatlığıyla çekilen pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan ünlü müzikçiye binlerce beğeni ve yorum geldi. Çiçeği burnunda gelin Demet Özdemir de eşinin fotoğraflarına kayıtsız kalmadı. Birinci olarak kalp emojisiyle yorum yapan oyuncu, sonrasında “Kocam bey” tabirleriyle bir yorum daha yaptı. Koç da Özdemir’e; “Eşim hanım” diye karşılık verdi.

861 BİN TL’LİK DÜĞÜN HEDİYESİ

Öte yandan Oğuzhan Koç, eşine Türkiye’de tek olan Bvlgari serpenti gerdanlık armağan etmişti. Koç’un düğün armağanının ayrıntıları da çok geçmeden aşikâr omuştu. Ünlü müzikçinin eşine düğün ikramı olarak aldığı gerdanlığın 47 bin 500 euro (yaklaşık 861 bin TL) pahasında olduğu ortaya çıkmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir