Engin Altan Düzyatan’dan önemli itiraf

İSTANBUL (İGFA) – Sıra dışı senaryosuyla merak uyandıran ‘Çöp Adam’ dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’e konuştu. Usta oyuncu, sohbet boyunca hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Mesleğinin zorluklarını anlatan Engin Altan Düzyatan, “Oyunculuk kolay kolay başa çıkılabilecek bir şey değil. Şayet hakikat eğitim sürecinden geçmezseniz psikolojiniz bozulabilir. Uzun müddettir özgürlükleri kısıtlanmış bir hayat yaşıyorum lakin bundan mutsuz değilim. Bir biçimde bu türlü yaşamaya alıştım ve içinde eğleniyorum” dedi. Son vakitlerde canlandırdığı Tamer karakteriyle ilgili de yorum yapan başarılı oyuncu, “Tamer karakteri, çocuk ruhunu kaybetmemiş ve dünyaya hâlâ oyun oynama içgüdüsüyle bakan bir adam… Her şeyin içinde bir oyun arıyor” diye ekledi.

İlişkiler konusunda realist biri olduğundan bahseden Engin Altan Düzyatan: “Çok romantik bir adam olduğum söylenemez. Büyük romantik hareketlerim yoktur. Çok çabuk utanırım, hızım kızarır. Kendi kabuğunda yaşayan bir adamım. Çabucak kendimi açabildiğim söylenemez.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir