Babasını annesiyle tehdit etti, yaşlı adam binadan atladı

Fransa’nın Val-de-Marne kentinde 14 yaşındaki bir çocuk dün akşam, babasının bir binanın dördüncü katındaki dairenin penceresinden atlamaması halinde annesini öldürmekle tehdit etti. Créteil savcılığı bu sabah Le Parisien’e yaptığı açıklamada, “14 yaşındaki çocuk Kremlin-Bicêtre polis karakolunda gözaltına alındı” dedi.

Gazetenin haberine nazaran olay, akşamın erken saatlerinde altmış yaşlarında bir adamın binanın tabanında ağır yaralı olarak bulunmasıyla patlak verdi. Adam, olay yerindeki şahitlere ve acil servis takımlarına kendisini dördüncü kat penceresinden attığını söyledi. Yetkililer daha sonra, 14 yaşındaki çocuğu “Çin palası” olarak isimlendirilen bir silahla konutun bir köşesinde saklanmış halde buldu.

Kan donduran tehdit

Çocuk direnmeden teslim oldu. Ruhsal problemleri olduğu düşünülen çocuk, babasının binadan atlamaması halinde annesini palayla öldürmekle tehdit etti.

Polis, sözkonusu olayın tam olarak nasıl geliştiğini aydınlatmak üzere bir soruşturma başlattı. Babasını binadan atlamaya zorlayan çocuğun ruhsal yardım almaya başladığı aktarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir